Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Serca Jezusowego

Kurowice ul Pocztowa 4

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

21.IV.2024

1.) W tym tygodniu we wtorek Uroczystość Świętego Wojciecha Biskupa Męczennika Głównego Patrona Polski. W czwartek Święto Świętego Marka Ewangelisty

2.) Gratulujemy ministrantom, którzy wczoraj zdawali w naszej Parafii egzamin ceremoniarza. ŻYCZYMY: niech troska o piękno liturgii pomaga w głębokim przeżywaniu mszy św. i niech przyciąga innych do służby. Ołtarza

3.) Trwają próby przed I Komunią świętą. Grupa z Kurowic i Dalkowa w niedzielę po mszy św. o 1115. Grupa z Bukowca, w poniedziałek po mszy św. o godz. 1830, czyli o godz. 19.

4.) W środę o godz. 19. spotkanie modlitewne

5.) W ten piątek, 26.IV rozpoczyna się pielgrzymka do Fatimy. Msza św. o godz. 7. Z naszej parafii w grupie pielgrzymkowej będzie ok. 20 osób. Transfer z parkingu na lotnisko Okęcie do Warszawy o godz. 8. Należy dodać koszt transferu: 120,-(mieć z sobą). Na pielgrzymkę zabieramy intencje nasze, naszej Parafii, Ojczyzny, o pokój na świecie.