Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Serca Jezusowego

Kurowice ul Pocztowa 4

XXVII Niedziela Zwykła

02.X.2022

1.) We wtorek św. Franciszka z Asyżu, w środę św. Faustyny, w piątek Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, w sobotę św. Teresy od Dzieciątka Jezus

2.) W tym tygodniu I piątek miesiąca – dzień zadośćuczynienia Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Do chorych z komunią św. księża pojadą od godz. 9.

3.) W miesiącu październiku różaniec o godz. 17., w niedziele o 1730. Msza św. w dzień powszedni o 1630 i 1730. Kancelaria w godz. 16-1630

4.) Dziś taca na rzecz WSD

5.) Adoracja w środę po mszy św. o 1730 do 20.

6.) W piątek 7-X o 17. podczas nabożeństwa, poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I komunii św.  (Zakup różańców we własnym zakresie)

7.) Zapraszamy ministrantów oraz kandydatów na ministrantów w sobotę na godz. 12. Schola dziecięca w sobotę o godz. 9., jak również na spotkania Oazy Dzieci Bożych w sobotę o 1030. Oaza młodzieżowa (od 7. klasy) w piątki o 19.

8.) Brygada od prac wysokościowych pracowała w poniedziałek i wtorek. W wyniku tych prac został zdemontowany krzyż z wieży kościoła. Jest on na tyle nadwyrężony, że jest potrzeba zainstalowania nowego. Czubek wieży został zabezpieczony do montażu nowego krzyża.

9.) Książka intencji na nowy rok od soboty

10.) Podziękowanie: ekipie p. Pawła za posprzątanie najwyższego piętra wieży z pozostałości po ptakach

1. Piotrowi za naprawę stołów w salce katechetycznej

11.) Zostały wywiezione śmieci z cmentarza