Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Serca Jezusowego

Kurowice ul Pocztowa 4

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

23.II.2020 r.

1.) W tym tygodniu: Popielec – początek Wielkiego Postu. Tego dnia obowiązuje post ścisły. Msze św. w godz. 800, 930 i 1800. W Wielkim Poście należy powstrzymywać się od zabaw. Ofiary składane w Popielec przeznaczone są na Caritas.

2.) W tym czasie pokutnym w każdy piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 1630. Dla młodzieży starszej i pracujących o 1915. W każdą niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali o 1730. Nabożeństwa będzie odprawiać ks. Marcin Pietrzyk – Ojciec Duchowny naszego Wyższego Seminarium Duchownego.

3.) Rozpoczyna się tydzień modlitw o trzeźwość.

4.) W I Niedzielę Wielkiego Postu, t.j. 01. III, rozpocznie się w naszej parafii kurs przedmałżeński po mszy św. o godz. 1115. Zapisy na pierwszym spotkaniu w salce.

5.) “Bóg zapłać” parafianom za zbiórkę elektrośmieci Zwieziono ok. 10m3 odpadów, które będą wykorzystane na wsparcie misji!

6.) Dziś spotkanie dla kandydatów do bierzmowania po mszy św. o godz. 1800.

W piątek pożegnaliśmy Ś†P Stanisława Woźnego l. 69, z Brójec, jutro pogrzeb Eugenii Kopy l. 88 z Kotlin o godz. 1300

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE