Plan Kolędy

Wizyta duszpasterska zwana kolędą, w związku z pandemią,  będzie miała w tym roku inną formę niż dotychczas. Będziemy zapraszali parafian z danego rejonu na mszę św.  o godz. 1730. Msza św. będzie odprawiona w intencji  parafian z danego rejonu. Po mszy św. udzielimy błogosławieństwo rodzinom. Każda rodzina otrzyma broszurkę wydaną na Jubileusz 100-lecia naszej archidiecezji i kolędowy obrazek. Prosimy też o przyniesienie naczynia na wodę świeconą, którą będzie można zabrać z kościoła i poświecić mieszkanie.

W tym tygodniu zapraszamy parafian na msze św. o godz. 1730 według następującego porządku:

Poniedziałek (8.02)

Bukowiec ulice nazwy szlachetnych kamieni, Malownicza (Szafirowa, Cyrkoniowa, Koralowa, Rubinowa, Perłowa, Diamentowa, Szmaragdowa, Bursztynowa, Kryształowa, Turkusowa)

Wtorek (9.02)

Bukowiec ulice nazwy kwiatów (Różana, Jałowcowa, Sasanki, Stokrotki, Szarotki, Azaliowa, Krokusowa, Narcyzowa, Irysowa Chabrowa, Tulipanowa, Storczykowa, Liliowa, Słonecznikowa, Malwowa)

Środę (10.02)

Bukowiec ulice nazwy królów i wodzów oraz poetów, ul. ul. Nowa, Zielonogórska (Jagiełły, Czarneckiego, Chrobrego, Żółkiewskiego, Mieszka I, Poniatowskiego, Batorego, Kazimierza Wielkiego, Łokietka, Miłosza, Mickiewicza, Słowackiego, Prusa, Reymonta, , Sienkiewicza)

Czwartek (11.02)

Bukowiec ul. ul. Ogrodowa, Zielonogórska (Struclew), Mała Południowa, Zachodnia